AP7351D-28FS4-7B
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4DFN
قسمت # NOVA:
15-36742-AP7351D-28FS4-7B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AP7351D-28FS4-7B
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA X2-DFN1010-4 (Type B)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده X2-DFN1010-4 (Type B)
شماره محصول پایه AP7351
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 2.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.4V @ 150mA
PSRR 60dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current
بسته / مورد4-XDFN Exposed Pad
فعلی - ساکن (Iq)1 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 150mA