RP103N331D-TR-FE
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
قسمت # NOVA:
15-56321-RP103N331D-TR-FE
شماره قطعه سازنده:
RP103N331D-TR-FE
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA SOT-23-5
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهRICOH Electronic Devices Co., LTD.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-5
شماره محصول پایه RP103
سلسلهRP103x
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.27V @ 150mA
PSRR -
ویژگی های حفاظتیOver Current
بسته / موردSC-74A, SOT-753
فعلی - ساکن (Iq)50 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.25V
جریان - خروجی 150mA