S-1335J31-M5T1U3
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5
قسمت # NOVA:
15-37572-S-1335J31-M5T1U3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
S-1335J31-M5T1U3
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA SOT-23-5
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-5
شماره محصول پایه S-1335
سلسلهS-1335
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.103V @ 100mA
PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
ویژگی های حفاظتیOvercurrent, Soft-Start
بسته / موردSC-74A, SOT-753
فعلی - ساکن (Iq)1 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 54 µA
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 150mA