S-818A33AMC-BGNT2G
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
قسمت # NOVA:
15-67776-S-818A33AMC-BGNT2G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
S-818A33AMC-BGNT2G
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 200mA SOT-23-5
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهABLIC U.S.A. Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-5
شماره محصول پایه S-818
سلسلهS-818
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.44V @ 60mA
PSRR 45dB (100Hz)
ویژگی های حفاظتی-
بسته / موردSC-74A, SOT-753
فعلی - ساکن (Iq)500 nA
فعلی - عرضه (حداکثر) 40 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)10V
جریان - خروجی 200mA