TCR2LF25,LM(CT
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SMV
قسمت # NOVA:
15-44959-TCR2LF25,LM(CT
شماره قطعه سازنده:
TCR2LF25,LM(CT
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 200mA SMV
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهToshiba Semiconductor and Storage
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMV
شماره محصول پایه TCR2LF25
سلسلهTCR2LF
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.38V @ 150mA
PSRR -
ویژگی های حفاظتیOver Current
بسته / موردSC-74A, SOT-753
فعلی - ساکن (Iq)2 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 200mA