NCP1117DT12G
IC REG LINEAR 12V 1A DPAK
قسمت # NOVA:
15-37297-NCP1117DT12G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NCP1117DT12G
بسته استاندارد:
75
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1A DPAK
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DPAK
شماره محصول پایه NCP1117
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 12V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 1.2V @ 800mA
PSRR 54dB (120Hz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
فعلی - ساکن (Iq)10 mA
ویژگی های کنترل-
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)20V
جریان - خروجی 1A