TCR3RM28A,LF
IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4DFNC
قسمت # NOVA:
15-40808-TCR3RM28A,LF
شماره قطعه سازنده:
TCR3RM28A,LF
بسته استاندارد:
10,000
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 300mA 4-DFNC
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهToshiba Semiconductor and Storage
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 4-DFNC
شماره محصول پایه TCR3RM28
سلسلهTCR3RM
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 2.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.13V @ 300mA
PSRR 100dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature
بسته / مورد4-DFN
ویژگی های کنترل-
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 300mA