LP5951MG-3.3/NOPB
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC70-5
قسمت # NOVA:
15-43844-LP5951MG-3.3/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LP5951MG-3.3/NOPB
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA SC-70-5
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SC-70-5
شماره محصول پایه LP5951
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.35V @ 150mA
PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Short Circuit
بسته / مورد5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
فعلی - ساکن (Iq)55 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 70 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 150mA