LT1521IST-3.3#TRPBF
IC REG LIN 3.3V 300MA SOT223-3
قسمت # NOVA:
15-38776-LT1521IST-3.3#TRPBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LT1521IST-3.3#TRPBF
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 300mA SOT-223-3
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-223-3
شماره محصول پایه LT1521
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.75V @ 300mA
PSRR 58dB (120Hz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Reverse Polarity
بسته / موردTO-261-4, TO-261AA
فعلی - ساکن (Iq)25 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 12 mA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)20V
جریان - خروجی 300mA