MCP1825T-5002E/DC
IC REG LINEAR 5V 500MA SOT223-5
قسمت # NOVA:
15-43811-MCP1825T-5002E/DC
شماره قطعه سازنده:
MCP1825T-5002E/DC
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 500mA SOT-223-5
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-223-5
شماره محصول پایه MCP1825
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.35V @ 500mA
PSRR 60dB (100Hz)
ویژگی های حفاظتیOver Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO)
بسته / موردSOT-223-6
فعلی - ساکن (Iq)220 µA
ویژگی های کنترلEnable, Power Good
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)6V
جریان - خروجی 500mA