NCP5500DT33RKG
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK-5
قسمت # NOVA:
15-71530-NCP5500DT33RKG
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NCP5500DT33RKG
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 500mA DPAK-5
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DPAK-5
شماره محصول پایه NCP5500
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.7V @ 500mA
PSRR 75dB ~ 70dB (120hZ ~ 10kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Reverse Polarity
بسته / موردTO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
فعلی - ساکن (Iq)500 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 20 mA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)16V
جریان - خروجی 500mA