TCR3DF25,LM(CT
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT25
قسمت # NOVA:
15-40709-TCR3DF25,LM(CT
شماره قطعه سازنده:
TCR3DF25,LM(CT
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 300mA SMV
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهToshiba Semiconductor and Storage
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMV
شماره محصول پایه TCR3DF25
سلسلهTCR3DF
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.31V @ 300mA
PSRR 70dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature
بسته / موردSC-74A, SOT-753
فعلی - ساکن (Iq)65 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 78 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 300mA