BU29JA2MNVX-CTL
IC REG LINEAR 2.9V SSON004R1010
قسمت # NOVA:
15-32439-BU29JA2MNVX-CTL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BU29JA2MNVX-CTL
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 200mA SSON004X1010
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SSON004X1010
شماره محصول پایه BU29JA2
سلسلهAutomotive, AEC-Q100
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 2.9V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.53V @ 200mA
PSRR 70dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Reverse Polarity
بسته / مورد4-UDFN Exposed Pad
فعلی - ساکن (Iq)90 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)6V
جریان - خروجی 200mA