LP5900TL-1.5/NOPB
IC REG LINEAR 1.5V 150MA 4DSBGA
قسمت # NOVA:
15-39897-LP5900TL-1.5/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LP5900TL-1.5/NOPB
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA 4-DSBGA (1x1)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 4-DSBGA (1x1)
شماره محصول پایه LP5900
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.15V @ 150mA
PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Temperature, Short Circuit
بسته / مورد4-WFBGA, DSBGA
فعلی - ساکن (Iq)50 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 230 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 150mA