NJM2831F12-TE1
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-5
قسمت # NOVA:
15-66563-NJM2831F12-TE1
شماره قطعه سازنده:
NJM2831F12-TE1
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 100mA SOT-23-5 (MTP5)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهNJR Corporation/NJRC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-5 (MTP5)
شماره محصول پایه NJM2831
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 12V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.1V @ 60mA
PSRR 75dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Short Circuit
بسته / موردSC-74A, SOT-753
فعلی - ساکن (Iq)210 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)18V
جریان - خروجی 100mA