MIC5253-2.9YC5-TR
IC REG LINEAR 2.9V 100MA SC70-5
قسمت # NOVA:
15-36752-MIC5253-2.9YC5-TR
شماره قطعه سازنده:
MIC5253-2.9YC5-TR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 100mA SC-70-5
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SC-70-5
شماره محصول پایه MIC5253
سلسلهTeeny™
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 2.9V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.3V @ 100mA
PSRR 70dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
بسته / مورد5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
فعلی - ساکن (Iq)100 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 150 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 100mA