LM2672M-12/NOPB
IC REG BUCK 12V 1A 8SOIC
قسمت # NOVA:
344-3094857-LM2672M-12/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM2672M-12/NOPB
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOIC
شماره محصول پایه LM2672
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)6.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 12V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 1A
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 260kHz