ADP2108ACBZ-2.5-R7
IC REG BUCK 2.5V 600MA 5WLCSP
قسمت # NOVA:
344-2966374-ADP2108ACBZ-2.5-R7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ADP2108ACBZ-2.5-R7
بسته استاندارد:
3,000
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 600mA 5-WFBGA, WLCSP
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 5-WFBGA, WLCSP
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 5-WLCSP (1.02x1.45)
شماره محصول پایه ADP2108
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.3V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 600mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 3MHz