XC9281B18E1R-G
HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL
قسمت # NOVA:
344-2955386-XC9281B18E1R-G
شماره قطعه سازنده:
XC9281B18E1R-G
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA 6-XFLGA
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 6-XFLGA
سازندهTorex Semiconductor Ltd
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-LGA-B01 (1.2x1.2)
شماره محصول پایه XC9281
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 600mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 6MHz