LMR36503MSCQRPERQ1
AUTOMOTIVE 3-V TO 65-V, 0.3-A BU
قسمت # NOVA:
344-3011636-LMR36503MSCQRPERQ1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LMR36503MSCQRPERQ1
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 300mA 9-VFQFN
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 9-VFQFN
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount, Wettable Flank
بسته دستگاه تامین کننده 9-VQFN-HR (2x2)
شماره محصول پایه LMR36503
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)3V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)65V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 65V
جریان - خروجی 300mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 2.2MHz