ADP2164ACPZ-1.2-R7
IC REG BUCK 1.2V 4A 16LFCSP
قسمت # NOVA:
344-2966857-ADP2164ACPZ-1.2-R7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ADP2164ACPZ-1.2-R7
بسته استاندارد:
1,500
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 4A 16-WQFN Exposed Pad, CSP
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 16-WQFN Exposed Pad, CSP
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-LFCSP-WQ (4x4)
شماره محصول پایه ADP2164
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.7V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)6.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 4A
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 500kHz ~ 1.4MHz