LM2574-3.3YN
IC REG BUCK 3.3V 500MA 8DIP
قسمت # NOVA:
344-2977512-LM2574-3.3YN
شماره قطعه سازنده:
LM2574-3.3YN
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده 8-PDIP
شماره محصول پایه LM2574
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)-
ولتاژ - ورودی (حداکثر)40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 500mA
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 52kHz