LM2574M-3.3/NOPB
IC REG BUCK 3.3V 500MA 14SOIC
قسمت # NOVA:
344-2944621-LM2574M-3.3/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM2574M-3.3/NOPB
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 14-SOIC
شماره محصول پایه LM2574
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)4V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 500mA
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 52kHz