LMR14203XMK/NOPB
IC REG BUCK ADJ 300MA TSOT23-6
قسمت # NOVA:
344-2988737-LMR14203XMK/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LMR14203XMK/NOPB
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.765V 1 Output 300mA SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-THIN
شماره محصول پایه LMR14203
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)4.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)42V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 0.765V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 34V
جریان - خروجی 300mA
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 1.25MHz