RT6150B-33GQW
IC REG BCK BST 3.3V 800MA 10WDFN
قسمت # NOVA:
344-3033493-RT6150B-33GQW
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RT6150B-33GQW
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 800mA 10-WFDFN Exposed Pad
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 10-WFDFN Exposed Pad
سازندهRichtek USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Up/Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 10-WDFN (2.5x2.5)
شماره محصول پایه RT6150
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)1.8V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 800mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck-Boost
فرکانس - سوئیچینگ 1MHz