LTC3525DESC6-3.3#TRMPBF
IC REG BOOST 3.3V 140MA SC70-6
قسمت # NOVA:
344-3012008-LTC3525DESC6-3.3#TRMPBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LTC3525DESC6-3.3#TRMPBF
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 140mA 6-VSSOP, SC-88, SOT-363
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 6-VSSOP, SC-88, SOT-363
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Up
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SC-70-6
شماره محصول پایه LTC3525
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)0.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)4.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 140mA