LM73606QRNPRQ1
IC REG BUCK ADJUSTABLE 6A 30WQFN
قسمت # NOVA:
344-3000482-LM73606QRNPRQ1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM73606QRNPRQ1
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 6A 30-WFQFN Exposed Pad
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount, Wettable Flank
بسته دستگاه تامین کننده 30-WQFN (6x4)
شماره محصول پایه LM73606
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)3.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)36V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 34.2V
جریان - خروجی 6A
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 350kHz ~ 2.2MHz