LM3671TL-1.8/NOPB
IC REG BUCK 1.8V 600MA 5DSBGA
قسمت # NOVA:
344-3022573-LM3671TL-1.8/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM3671TL-1.8/NOPB
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA 5-WFBGA, DSBGA
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 5-WFBGA, DSBGA
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 5-DSBGA (1.41x1.08)
شماره محصول پایه LM3671
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.7V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 600mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 2MHz