TPS61097A-33DBVT
IC REG BOOST 3.3V 200MA SOT23-5
قسمت # NOVA:
344-3011711-TPS61097A-33DBVT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TPS61097A-33DBVT
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 200mA (Switch) SC-74A, SOT-753
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case SC-74A, SOT-753
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Up
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-5
شماره محصول پایه TPS61097
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)0.9V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 200mA (Switch)