LM3671LC-1.6/NOPB
IC REG BUCK 1.6V 600MA 6USON
قسمت # NOVA:
344-2977879-LM3671LC-1.6/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM3671LC-1.6/NOPB
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.6V 1 Output 600mA 6-UFDFN
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 6-UFDFN
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-USON (2x2)
شماره محصول پایه LM3671
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.7V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 600mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 2MHz