XC9282B12E0R-G
HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL
قسمت # NOVA:
344-3033304-XC9282B12E0R-G
شماره قطعه سازنده:
XC9282B12E0R-G
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 600mA 5-XFBGA, WLBGA
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 5-XFBGA, WLBGA
سازندهTorex Semiconductor Ltd
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 5-WLP-06 (0.88x0.96)
شماره محصول پایه XC9282
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 600mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 6MHz