ADP2303ARDZ-3.3-R7
IC REG BUCK 3.3V 3A 8SOIC
قسمت # NOVA:
344-2934114-ADP2303ARDZ-3.3-R7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ADP2303ARDZ-3.3-R7
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOIC-EP
شماره محصول پایه ADP2303
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)3V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)20V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 3A
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 700kHz