LTC3621HMS8E-23.3#PBF
IC REG BUCK 3.3V 1A 8MSOP
قسمت # NOVA:
344-3023018-LTC3621HMS8E-23.3#PBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LTC3621HMS8E-23.3#PBF
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-MSOP-EP
شماره محصول پایه LTC3621
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.7V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)17V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 1A
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 2.25MHz