LT1173CN8-12#PBF
IC REG BUCK BST 12V 1.5A 8DIP
قسمت # NOVA:
344-2978166-LT1173CN8-12#PBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LT1173CN8-12#PBF
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Buck, Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 1.5A (Switch) 8-DIP (0.300", 7.62mm)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
تابع Step-Up, Step-Down
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C (TA)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده 8-PDIP
شماره محصول پایه LT1173
پیکربندی خروجیPositive or Negative
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)30V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 12V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 1.5A (Switch)
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBuck, Boost
فرکانس - سوئیچینگ 23kHz