LM43603DSUT
IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 16SON
قسمت # NOVA:
344-3012109-LM43603DSUT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM43603DSUT
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 3A 16-VFDFN Exposed Pad
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 16-VFDFN Exposed Pad
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount, Wettable Flank
بسته دستگاه تامین کننده 16-SON (4x5)
شماره محصول پایه LM43603
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)3.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)36V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 28V
جریان - خروجی 3A
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 200kHz ~ 2.2MHz