LMR36006BRNXR
IC REGULATOR BUCK
قسمت # NOVA:
344-3068594-LMR36006BRNXR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LMR36006BRNXR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 600mA 12-VFQFN
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 12-VFQFN
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount, Wettable Flank
بسته دستگاه تامین کننده 12-VQFN-HR (3x2)
شماره محصول پایه LMR36006
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)4.2V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)60V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 60V
جریان - خروجی 600mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 1MHz