FAN53611AUC11X
IC REG BUCK 1.1V 1A 6WLCSP
قسمت # NOVA:
344-2977793-FAN53611AUC11X
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FAN53611AUC11X
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.1V 1 Output 1A 6-UFBGA, WLCSP
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 6-UFBGA, WLCSP
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-WLCSP (1.23x0.88)
شماره محصول پایه FAN53611
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.3V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 1A
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 6MHz