ISL9111AEH33Z-T
IC REG BOOST 3.3V 800MA SOT23-6
قسمت # NOVA:
344-3056041-ISL9111AEH33Z-T
شماره قطعه سازنده:
ISL9111AEH33Z-T
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 800mA (Switch) SOT-23-6
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case SOT-23-6
سازندهRenesas Electronics America Inc
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Up
دمای عملیاتی -20°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-SOT
شماره محصول پایه ISL9111
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)0.6V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)3.1V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 800mA (Switch)
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBoost
فرکانس - سوئیچینگ 1.2MHz