LM53603AMPWPR
IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP
قسمت # NOVA:
344-2989142-LM53603AMPWPR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM53603AMPWPR
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 3.3V 1 Output 3A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-HTSSOP
شماره محصول پایه LM53603
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)3.9V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)36V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 10V
جریان - خروجی 3A
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 2.1MHz