XC9257B33CER-G
1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-
قسمت # NOVA:
344-3058203-XC9257B33CER-G
شماره قطعه سازنده:
XC9257B33CER-G
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 6-UFDFN Exposed Pad
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 6-UFDFN Exposed Pad
سازندهTorex Semiconductor Ltd
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-USPC (1.8x2)
شماره محصول پایه XC9257
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 1A
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 1.2MHz