LT8609AJDDM-3.3#TRPBF
42V, 2A/3A PEAK SYNC BUCK REG W/
قسمت # NOVA:
344-3072044-LT8609AJDDM-3.3#TRPBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LT8609AJDDM-3.3#TRPBF
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A 10-WFDFN Exposed Pad
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 10-WFDFN Exposed Pad
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount, Wettable Flank
بسته دستگاه تامین کننده 10-DFN (3x3)
شماره محصول پایه LT8609
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)3V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)42V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 3A
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 200kHz ~ 2.2MHz