TS30013-M033QFNR
IC REG BUCK 3.3V 3A 16QFN
قسمت # NOVA:
344-2988488-TS30013-M033QFNR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TS30013-M033QFNR
بسته استاندارد:
3,300
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A 16-VFQFN Exposed Pad
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 16-VFQFN Exposed Pad
سازندهSemtech Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-QFN (3x3)
شماره محصول پایه TS30013
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)4.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)18V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 3A
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 1MHz