TLV61220DBVT
IC REG BOOST ADJ 220MA SOT23-6
قسمت # NOVA:
344-3022512-TLV61220DBVT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TLV61220DBVT
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.8V 1 Output 220mA (Switch) SOT-23-6
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case SOT-23-6
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Up
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-6
شماره محصول پایه TLV61220
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)0.7V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 5.5V
جریان - خروجی 220mA (Switch)