AOZ2262AQI-10
POWER IC EZBUCK
قسمت # NOVA:
344-3022448-AOZ2262AQI-10
شماره قطعه سازنده:
AOZ2262AQI-10
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 10A 22-PowerVFQFN
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 22-PowerVFQFN
سازندهAlpha & Omega Semiconductor Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 22-QFN (4x4)
شماره محصول پایه AOZ2262
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)4V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)28V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 0.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 23.8V
جریان - خروجی 10A
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 1MHz