LM2596S-12/NOPB
IC REG BUCK 12V 3A TO263-5
قسمت # NOVA:
344-3000695-LM2596S-12/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM2596S-12/NOPB
بسته استاندارد:
45
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DDPAK/TO-263-5
شماره محصول پایه LM2596
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)4.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 12V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 3A
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 150kHz