LTC1504CS8-3.3#PBF
IC REG BUCK 3.3V 500MA 8SOIC
قسمت # NOVA:
344-2945113-LTC1504CS8-3.3#PBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LTC1504CS8-3.3#PBF
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
تابع Step-Down
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SO
شماره محصول پایه LTC1504
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)4V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)10V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 500mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 200kHz