LM3670MFX-1.8/NOPB
IC REG BUCK 1.8V 350MA SOT23-5
قسمت # NOVA:
344-2956222-LM3670MFX-1.8/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM3670MFX-1.8/NOPB
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case SC-74A, SOT-753
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-5
شماره محصول پایه LM3670
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 350mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 1MHz