LTC3406ES5-1.8#TRPBF
IC REG BUCK 1.8V 600MA TSOT23-5
قسمت # NOVA:
344-3012013-LTC3406ES5-1.8#TRPBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LTC3406ES5-1.8#TRPBF
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TSOT-23-5
شماره محصول پایه LTC3406
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 600mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 1.5MHz