ADP2360ACPZ-3.3-R7
IC REG BUCK 3.3V 50MA 8LFCSP
قسمت # NOVA:
344-3011828-ADP2360ACPZ-3.3-R7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ADP2360ACPZ-3.3-R7
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 50mA 8-WDFN Exposed Pad, CSP
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 8-WDFN Exposed Pad, CSP
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-LFCSP (3x3)
شماره محصول پایه ADP2360
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)4.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)60V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 50mA