RT6230AHGQUF
IC BUCK ADJ 6A SYNC UQFN-16(FC)
قسمت # NOVA:
344-2966469-RT6230AHGQUF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RT6230AHGQUF
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 5V 1 Output 6A 16-UFQFN
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 16-UFQFN
سازندهRichtek USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-UQFN (3x3)
شماره محصول پایه RT6230
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)6V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)23V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 12V
جریان - خروجی 6A
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 500kHz